تربیت کودک

در زیر 10نشانه که به شما می گوید فرزند شما از مدرسه خود راضی نیست و شما باید روش آموزشی و یا مدرسه فرزنداتتان را عوض کنید به طور خلاصه آمده است .

منتشرشده در روانشناسی-آموزشی
یکشنبه, 06 تیر 1395 ساعت 12:42

دبیرستان پسرانه انرژی اتمی ایران

دبيرستان انرژي اتمي، وابسته به سازمان انرژي اتمي جمهوري اسلامي ايران در سال 1369 با هدف كسب ‏مدارج علمي همراه با نهادينه كردن فضايل اخلاقي در دانش‌آموزان در محيطي سرشار از آموزه‌هاي اخلاقي، ‏همراه با پتانسيل بالاي علمي و براي پيشبرد اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران تأسيس شد. ‏

منتشرشده در دبیرستان دوره دوم
یکشنبه, 06 تیر 1395 ساعت 12:46

دبستان پسرانه رشد اندرزگو

دبستان رشد با نگاهي جامع كودكان  را براي زندگي تربيت مي كند و استعدادهاي بالقوه ي آنان را به وسيله ي خودشان  شكوفا مي نمايد ، به گونه اي كه كودكان درمحيطي شادو پويا يادگيري لذت بخشي داشته و بتوانندمهارت هايي براي زندگي مطلوب كسب نمايند.

منتشرشده در دبستان
سه شنبه, 22 تیر 1395 ساعت 16:03

انتخاب مدرسه خوب

این روزها بسیاری از خانواده ها با مشکلی به نام انتخاب مدرسه مناسب برای فرزند خود رو به رو هستند و تبلیغات متنوع و فراوان نیز در پررنگ شدن این مشکل نقش اساسی دارد.

بسیاری از خانواده ها با با مراجعه به آموزش پرورش ، یا مشورت با معلمان و سایر والدین ، تلاش می کنند که مدرسه مناسبی برای فرزند خود بیابند. معیار های خانواده های مختلف برای خوب یا بد بودن یک مدرسه متفاوت است و ممکن است مدرسه ای که از نظر یک مادر یا پدر بسیار خوب است، از نظر دیگر والدین کاملا برعکس باشد!

منتشرشده در روانشناسی-آموزشی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پرنت یار از آخرین اخبار و مقالات سایت از طریق خبرنامه ایمیل مطلع شوید

اطلاعات تماس

تلفن : 88259134-021
پست الکترونیکی: info@parentyar.com


جهت درخواست تبلیغ با ایمیل

ads@parentyar.com

یا تلفن شرکت تماس بگیرید

آگاهی از تعرفه ها