تربیت کودک

ویدیوها (11)

این مورد را ارزیابی کنید
(97 رای‌ها)
این مورد را ارزیابی کنید
(91 رای‌ها)

برای والدین، خوشحالی الویت بالایی دارد

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 18:48

وقتی من به دنیا اومدم، فقط یک کتاب وجود داشت، دربارۀ نحوۀ تربیت کودکان، و نویسنده ش، "دکتر اسپاک" بود. (کاراکتر جنگ ستارگان) (خندۀ حضار) از همراهی لذتبخشتون ممنونم. همیشه دوست داشتم این کار رو انجام بدم! نه، اون بنجامین اسپاک بود،

این مورد را ارزیابی کنید
(93 رای‌ها)

تابو های فرزند پروری

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 18:45

اِلِسا وُلکمن: داستان ما از اینجا شروع میشه -- لحظات مهيج تولدِ اولین پسرمان، دِکلِن. مسلما لحظه فوق‌العاده‌اي بود، و زندگی ما را به طرق مختلفی تغییر داد. و همچنین زندگي ما را به طرق غیر منتظره‌ای تغيير داد، و ما بعدها درباره آن طرق غیر منتظره اندیشیدیم، و نهايتا یک ایده ی تجاری به ما دو نفر داد، و یک سال بعدش،‌ ما سایت بَبُل (Babble) را راه انداختيم، كه وب‌سایتی برای والدین است.

این مورد را ارزیابی کنید
(101 رای‌ها)

چگونه کودکان را کار آفرین بار بیاوریم

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 18:40

حاضرم شرط ببندم که من احمق ترین فرد در این اتاق هستم چون در مدرسه قبول نمي شدم. من هميشه با مدرسه در كشمكش بودم. اما چیزی که در آن سنِ کم هم می دانستم این بود که من عاشق پول و عاشق کسب و کار بودم.

این مورد را ارزیابی کنید
(87 رای‌ها)

آنچه از برادران مبتلا به اوتیسم یاد گرفتم

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 18:32

امروز من فقط یک درخواست دارم. لطفاٌ بهم نگید که من معمولی هستم.
حالا می‌خوام شما را با برادرانم آشنا کنم. «رمی» ۲۲ ساله، بلند قد و خیلی جذاب‌ست. «رمی» ۲۲ ساله، بلند قد و خیلی جذاب‌ست. او حرف نمی‌زند، اما طوری شادی را انتقال می‌ده که برخی از بهترین سخنوران هم نمی‌تونند.

این مورد را ارزیابی کنید
(77 رای‌ها)

آیا میتوانیم تشخیص دهیم که کودکان دروغ می گویند؟

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 18:28

سلام میخوام از حضار یه سؤال بپرسم: تو بچگیتون دروغ گفتین؟ اگر اینجوری بوده، میشه دستتون رو بالا ببرید؟ چه جالب! شما صادق ترین آدم هایی هستید که تا حالا دیدم.

این مورد را ارزیابی کنید
(95 رای‌ها)

اوتیسم و اختلالات یادگیری از دیدگاهی دیگر

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 18:20

هنگامی که ده ساله بودم، یکی از پسر عموهایم مرا برای بازدید از مدرسه پزشکیش برد. و به عنوان یک پذیرائی خاص او مرا به آزمایشگاه آسیب شناسی برد و یک مغز واقعی انسان را از شیشه بیرون آورد و در دستان من گذاشت. درآنجا، جايگاه آگاهی انسان، خانه قدرت بدن انسان، در دستهای من نشسته بود. آن روز فهميدم که وقتی بزرگ شوم، مي‌خواهم دکتر مغز بشوم، دانشمند یا چیزی مثل آن.

این مورد را ارزیابی کنید
(105 رای‌ها)

چیزهایی که بزرگترها می توانند از کوچکترها یاد بگیرند

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 18:16

من می خواهم با یک سؤال شروع کنم: آخرین باری که شما بچه خطاب شدید کی بوده؟ برای بچه هایی مثل من، بچه گانه خطاب شدن می تواند یک اتفاق دم به دقیقه باشد. هربار که درخواست غیرمنطقی می کنیم، رفتار غیرمسئولانه داریم، یا هر نشانه ی دیگری از یک شهروند آمریکایی معمولی را نشان می دهیم، ما را بچه خطاب می کنند، که واقعا مرا ناراحت می کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(75 رای‌ها)

در ذهن کودکان چه می گذرد ؟

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 18:07

در ذهن این بچه چی میگذره؟ اگه شما این سوالو 30 سال پیش از مردم میکردی بیشتر مردم, از جمله روانشناسان میگفتن این بچه غیر منطقی نامعقول و خودخواهه- که نمیتونه دیدگاه شخص دیگری را بپذیره یا علت ومعلول را بفهمه. در 20 سال گذشته علوم رشدی این تصویرو کاملا دگرگون کرده‌اند. درنتیجه به دلايلي ما فکر میکنیم که تفکر این کودک مثل تفکر شاخص‌ترینِ دانشمندان است.

این مورد را ارزیابی کنید
(72 رای‌ها)

آموزش مسئولیت پذیری به کودکان

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 17:35

«واگیردار»، واژه ی جالبی است. حتی در زمان شیوع آنفولانزای خوکی این کلمه را دوست داشتم. خنده واگیردار است. هیجان واگیردار است.الهام بخشی واگیردار است. ما سخنان فراموش نشدنی فراوانی از انسان های بزرگ زیادی شنیده ایم. اما به نظر من یک بیماری واگیردار از همه ی آن ها انتقال داده میشد، بیماری که من به آن می گویم : ویروس "من می توانم".

این مورد را ارزیابی کنید
(93 رای‌ها)

ایجاد انگیزه در کودکان

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 17:23

من تمام زندگيم را یا در مدرسه بودم یا در راه مدرسه و یا در حال صحبت کردن درباره ی اتفاقات مدرسه بودم. هر دوی والدین من معلم بودند،مادربزرگ و پدربزرگ مادری من هم معلم بودند و در طی چهل سال گذشته، من هم همین شغل را داشتم بنابرین بدون اینکه لازم به گفتن باشد در طی این سال ها من این شانس را داشتم که شاهد سیر تحولات آموزشی باشم.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پرنت یار از آخرین اخبار و مقالات سایت از طریق خبرنامه ایمیل مطلع شوید

اطلاعات تماس

تلفن : 88259134-021
پست الکترونیکی: info@parentyar.com


جهت درخواست تبلیغ با ایمیل

ads@parentyar.com

یا تلفن شرکت تماس بگیرید

آگاهی از تعرفه ها