تربیت کودک

قوانین انتشار نظر

نقدها و نظرها
هدف از ایجاد امکان نظر و نقد در سایت پرنت یار و امکان ارائه بازخورد کمک به شفاف سازی اطلاعاتی در خصوص خدمات و محصولات ارائه شده در حوزه ی کودک و نوجوان است. خط مشی پرنت یار  ،یاری رساندن به والدین در انتخاب است ، این امکان از طریق سپردن به خرد و تجربه ی جمعی ایجاد شده است.لذا به منظور هرچه مفید تر شدن این سرویس و بهره برداری حداکثر لازم برخی قوانین و مقررات رعایت شود.
توجه داشته باشید هدف و فلسفه وجودی پرنت یار عبارت است از:
کمک به والدین در زمینه های
انتخاب مهد کودک،مدرسه،دبستان،راهنمایی،دبیرستان،کلاس های آموزشی مانند کلاس زبان،آموزشگاه موسیقی،باشگاه ورزشی و تغذیه کودک،تزیین غذای کودک، انتخاب کالاهای مفید و مرتبط ...
تعاریف
1.نقد:مطلبی مفصل و کامل که در برگیرنده نقاط ضعف و قوت موضوع بوده ،بدون جانبداری ،منصفانه و مفید است. میتواند همراه با تجربه شخصی نیز باشد.
2. نظر :نظرات شخصی کاربر که تجربه ی استفاده از خدمات و محصولات موسسه مورد نظر را داشته است.
کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
1-پرنت یار هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید پرنت یار درباره محتویات نظر نیست.لذا نظرات سایر کاربران نباید ملاک تصمیم گیری قرار گیرد و تصمیم گیری و قضاوت نهایی به عهده خواننده است.
۲- نقد ها باید شامل نقاط قوت و ضعف مورد نقد و تجربه شخصی فرد باشد.
۳- حداقل 300 کاراکتر مطلوب در نقد کاربران باید وجود داشته باشد.
مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند:
   - قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
   - کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
   - استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
   - بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت
۴- برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب مورد نقد خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.
۵- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
۶- جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
۷- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
۸- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
۹- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
۱۰- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
۱۱- "نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
۱۲- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.
۱۳- تنها نظراتی که مرتبط با موضوع مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط  خودداری نمایید.
۱۴- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش پرنت یار را در قسمت تماس با ما اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.
۱۵- کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.
۱۶- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
۱۷- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
۱۸- لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.
۱۹- کاربران در نظر داشته باشند که پرنت یار، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.
همچنین نظراتی که کاربران در وب¬‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و پرنت یار مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

 محتوا
پرنت یار نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است پرنت یار تضمین نمی‏‌کند که توصیفات یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر اطلاعات ارائه شده توسط پرنت یار دارای هر گونه مغایرت با واقعیت جاری موسسه/مدرسه/برنامه مورد نظر است تنها راه حل،استفاده از تماس با ما و ارائه اطلاعات دقیق و مستندات مربوطه است.
وب ‏‌سایت پرنت یار هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت پرنت یار تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
© کلیه محتویات سایت پرنت یار شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت پرنت یار تعلق دارد.
بدیهی است محتوای تامین شده از سایر منابع با ذکر منبع در سایت درج خواهند شد.

نظرات کاربراننظر خود را وارد کنید
میانگین نظرات کاربران
  • کاربردی (0.0/10)
  • مفید (0.0/10)
نظر خود را وارد کنید
  • /10
    کاربردی
  • /10
    مفید

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پرنت یار از آخرین اخبار و مقالات سایت از طریق خبرنامه ایمیل مطلع شوید

اطلاعات تماس

تلفن : 88259134-021
پست الکترونیکی: info@parentyar.com


جهت درخواست تبلیغ با ایمیل

ads@parentyar.com

یا تلفن شرکت تماس بگیرید

آگاهی از تعرفه ها