تربیت کودک

کیدز کلاب ناوا

کلوب ورزشی ناوا با راه اندازی Kids club همه روزه حتی جمعه ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۸شب پذیرای کودکان شما (از ۳ ماهگی تا ۵سالگی) در محیطی شاد و جذاب با اسباب بازی و وسایل بازی متنوع است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های باشگاه تماس حاصل فرمائید.

کودکان بیشترِ وقت خود را صرف بازی می‌کنند. اصولاً دنیای بچه‌ها دنیای بازی و دنیایی رنگارنگ است. کارشناسان مهم‌ترین دستاوردِ بازی را، پرورش خلاقیت و اجتماعی شدن و درنتیجه افزایش هوش کودک می‌دانند.
کودکان با نقش‌هایی که در یک شهرفرنگ و رنگارنگ بازی می‌کنند، علاوه بر سرگرمی و بازی، به تقلید از نقش بزرگ‌ترها می‌پردازند، اجتماعی می‌شوند، خیال می‌بافند، در دنیای خیالی‌شان گاه پیروز می‌شوند، گاهی شکست می‌خورند، گاهی زمین می‌خورند و گاهی بلند شدن از زمین را می‌آموزند. دنیای بازیِ کودکان، دنیایی خود انتخاب‌گر است و باید و به‌دوراز اجبارها و دیکته کردن‌های مستقیمِ بزرگ‌ترها باشد تا به بهترین شکل، نقشی اساسی در پرورش خلاقیت و هوش کودک، بازی کند. نقش بزرگ‌ترها اما نقشی غیرمستقیم و البته اساسی است، پدر و مادر اگر ابزار و فضای بازی را به شکلی درست و منطقی برای کودک مهیا کنند، ابزارِ خلاقیت برای کودک فراهم می‌شود و با توجه به نقش اساسی خلاقیت برافزایش هوش، Nava Kids Club، این مهم را در قالب تفریح، سرگرمی و بازی، برای کودک فراهم آورده‌است.

 

برگزاری كارگاههای بالاي ٣ سال . به همراه صبحانه و برنامه براي ميان وعده در محيطي كاملا شاد و آزاد براي اجتماعي شدن وآموزش غير مستقيم مفاهيم فارسي و انگليسي از طريق نقاشي،كاردستي،بازي و نمايش خلاق،آشپزي و...

برگزاری كارگاههای مادر و كودك همراه با شادي و بازي هاي كودكانه،كاردستي نقاشي خلاقيت و مهارتهاي زندگي،آشپزي .

اطلاعات تکمیلی

خوانده شده 4783 بار آخرین ویرایش در شنبه, 10 مهر 1395 ساعت 14:53
نظرات کاربراننظر خود را وارد کنید
میانگین نظرات کاربران
  • کاربردی (0.0/10)
  • مفید (0.0/10)
نظر خود را وارد کنید
  • /10
    کاربردی
  • /10
    مفید
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پرنت یار از آخرین اخبار و مقالات سایت از طریق خبرنامه ایمیل مطلع شوید

اطلاعات تماس

تلفن : 88259134-021
پست الکترونیکی: info@parentyar.com


جهت درخواست تبلیغ با ایمیل

ads@parentyar.com

یا تلفن شرکت تماس بگیرید

آگاهی از تعرفه ها