تربیت کودک

کانون کودکان برتر

موسسه کودکان برتر در سال 1381 با سه کلاس آموزشی فعالیت خود را در زمینه ی آموزش زبان به کودکان(4تا7 سال) آغاز نمود.

با توجه به اهمیت آموزش زبان دوم در سنین پایین این مرکز توانست جدیدترین سیستم آموزشی روز دنیا را بومی سازی نموده و با استفاده از پرسنل خلاق خود و همچنین همراهی دولت عشق طراحی منحصر به فردی را برای آموزش زبان برای خردسالان چیدمان نماید. پس از چهار سال و طی آزمون و خطا های بسیار این مرکز موفق به طراحی سیستم آموزشی خود گردید و برای ثبت این سیستم در نظام آموزش و پرورش کشور دست به کار شد.

ماه ها تلاش کارشناسان این مرکز ،با بزرگان آموزش و پرورش کشور به بار نشست تا این بار تاییدیه سیستم آموزشی، توسط معاونت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برای موسسه کودکان برتر صادر گردد تا این مرکز به عنوان اولین مرکز زنجیره ای بتواند سیستم آموزشی خود را با سایر مراکز آموزشی کل کشور به اشتراک بگذارد.

موسسه کودکان برتر با حمایت دولت عشق الهی و پشتیبانی خانواده ها در سال 1394 اولین مدرسه غیر دولتی خود را نیز افتتاح نمود. و هم اکنون در سراسر کشور مراکزی را به عنوان مراکز تحت سیستم آموزشی کودکان برتر جهت آموزش زبان خردسالان معرفی نموده که زبان آموزان این موسسه موفق به اخذ مدارک معتبر بین المللی از دانشگاههای معتبر نیز گردیده اند.شعار موسسه کودکان برتر ((شما را شگفت زده خواهیم کرد)) زمانی محقق شد که با رضایتمندی بالای اولیاء رو به رشد این مجموعه همراه با دانش فوق العاده ی زبان آموزان ،مراکز دیگر آموزشی را وادار به تحسین این موسسه نموده است.

هم اکنون با اخذ گواهینامه بین المللی (ISO10015) توسط موسسه کودکان برتر، یک بار دیگر گروه آموزشی کودکان برتر را بر آن داشت که متعهد تر از پیش در جهت اهداف خود گام بردارند.

دوره های آموزشی
جدیدترین و متفاوت ترین روش آموزشی روز دنیا که برای کودکان مهاجر در 102 کشور اجرا گردیده است، سیستم فونیکس می باشد. آموزش در سیستم فونیکس با تاکید بر روی چهار مهارت اصلی (reading-writing-speaking- listening) به صورت همزمان می باشد.در سیستم فونیکس به جای الفبای 24 تایی زبان انگلیسی، بر آموزش 44 صدا یا آوا استوار شده به صورتی که پس از پایان دوره کودک به راحتی قادر به خواندن-نوشتن زبان انگلیسی می باشد.

دوره فشرده: این دوره ویژه ی کودکان 4 تا 7 سال به صورت سه روز در هفته و هر روز به مدت سه ساعت آموزشی می باشد. مدت زمان این دوره یک ماه بوده و در پایان هر ماه آزمون کتبی از زبان آموزان گرفته خواهد شد. در دوره ی فشرده سعی شده است که با حضور بیشتر زبان آموزان در محیط انگلیسی زبان ، ضریب یادگیری کودکان افزایش یافته و همزمان به استقلال کودک جهت برقراری ارتباط با اجتماع کمک گردد.
دوره ترمیک: این دوره ویژه کودکان 7 تا 12 سال به صورت دو روز در هفته و هرروز به مدت یک ساعت و چهل دقیقه آموزشی می باشد. مدت زمان این دوره یک ماه نیم بوده و در پایان هر دوره آزمون کتبی از زبان آموزان گرفته خواهد شد در دوره ی تر میک با توجه به اینکه زبان آموزان مهارتهای اولیه اجتماعی را در مدرسه آموزش دیده اند و همچنین با توجه به هم زمانی دوره ها با کلاس مدرسه سعی گردیده که حداقل تمارین برای منزل، در نظر کرفته شود.
دوره آمادگی آزمون کمبریج: زبان آموزان حدودا پس از دو سال از شروع ثبت نام در موسسه کودکان برتر می توانند جهت شرکت در دوره های آزمون آمادگی دانشگاه کمبریج (starter) ثبت نام نموده و آمادگی خود را برای شرکت در این آزمون به حداکثر برساند .در این دوره بر روی هر چهار مهارت (reading-writing-speaking- listening) به صورت همزمان و مطابق با سرفصل های آزمون های YLE دانشگاه کمبریج کار خواهد شد.
دوره های ویژه مکالمه (Free Discussion): زبان آموزان موسسه کودکان برتر پس از طی دوره ی مقدماتی (phonics) و همزمان با ورود به دوره ی take off در صورت تمایل می توانند در کلاسهای Free Discussion که یک روز در هفته و به مدت دو ساعت می باشد، شرکت نمایند.در کلاسهای مکالمه ی آزاد بالاتر بودن تعداد نفرات و متفاوت بودن لول زبان آموزان کمک می کند تا کل کلاس در رقابتی سالم بر روی مکالمه های تخصصی تر مطابق با سرفصل های تعیین شده از سوی موسسه کودکان برتر کسب تجربه نمایند.

پرنت یار، انتخاب مدرسه رابرای شما آسان می کند.

اطلاعات تکمیلی

 • آدرس:


   مرکز کاشانی (ممتاز)
  آیت اله کاشانی بین عقیل و وفا آذر پلاک 356 طبقه همکف . تلفن : 44033825  - 44086291

  مرکز جنت آباد (ممتاز)
  روبه روی 35 متری گلستان بن بست سینا. پلاک1 . تلفن : 44482823
  مرکز شهرزیبا (نمونه)
  بلوار تعاون .خیابان فرساد شرقی.انتهای خیابان سرو روبه روی کتابخانه اسیا پلاک 36 . تلفن 444036317

   مرکز سردار جنگل
  بالاتر از میرزا بابایی-کوچه سهیل-پلاک 45 . تلفن : 44472327

   میدان پونک
  میدان پونک روبروی پارکینگ بوستان اموزشگاه طلیعه . تلفن :44479361

   مرکز آریا شهر
  آریا شهر ابتدای خیابان اشرفی اصفهانی. خیابان شالی روبه روی پلی کلینیک شهرداری. پلاک 40 . تلفن : 44084229

   مرکز شهران
  نرسیده به فرهنگسرا خیابان خداداد طبقه 2 واحد 2 . تلفن : 44362147

 • تلفن: 44403631
 • منطقه: منطقه 4
خوانده شده 1098 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 مهر 1395 ساعت 13:22
نظرات کاربراننظر خود را وارد کنید
میانگین نظرات کاربران
 • کاربردی (0.0/10)
 • مفید (0.0/10)
نظر خود را وارد کنید
 • /10
  کاربردی
 • /10
  مفید
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پرنت یار از آخرین اخبار و مقالات سایت از طریق خبرنامه ایمیل مطلع شوید

اطلاعات تماس

تلفن : 88259134-021
پست الکترونیکی: info@parentyar.com


جهت درخواست تبلیغ با ایمیل

ads@parentyar.com

یا تلفن شرکت تماس بگیرید

آگاهی از تعرفه ها