تربیت کودک

  1. تیم پرنت یار
  2. عمومی
  3. شنبه, جولای 09 2016, 02:26 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
دختر من به تازگی عادت ماهانه شده است . خیلی ناراحت است و با اینکه با او در اینباره صحبت کرده ام ولی خجالت میکشد . چه کنم ؟
رتبه دادن به این پست
نظر
هیچ نظری هنوز وجود دارد.
تیم پرنت یار پاسخ پذیرفته شده
ادمین
2
رای ها
بازگشت
مانند بسیاری از تغییرات ایجاد شده در دوران بلوغ، قاعدگی هم می تواند برای دخترها مساله ای گیج کننده و احساسی باشد. بعضی از دخترها بی صبرانه منتظر عادت ماهانه هستند درحالی که برخی دیگر آرزو می کنند هیچوقت چنین اتفاقی برایشان پیش نیاید. بسیاری از دخترها نگران این هستند که ممکن است بقیه در موردآنها حرف بزنند یا شاید این اتفاق در مدرسه برایشان بیفتد و آنها آماده نباشند. اما دیگران این مساله را درک می کنند و می دانند که بزرگ شدن و اینکه دیگر بچه نباشید چه معنی می دهد.
تمام این واکنش ها عادی است و می تواند برای دخترها درسی باشد تا به تغییراتی که در بدنشان به وجود می آید عادت کنند. به دختر خود اطمینان دهید که هیچکس نمی داند چه موقع عادت ماهانه می شود. به او یادآوری کنید که با خود نوار بهداشتی حمل کند تا در صورتی که بیرون از خانه نیاز داشت بتواند از آن استفاده نماید. بعضی از دختر ها یک لباس زیر و شلوار اضافی در کیف یا کمد خود می گذارند تا در صورتی که این اتفاق به طور غیر منتظره برایشان بیفتد آماده باشند.
مهمتر از همه اینکه گوش کردن به حرف های دخترتان می تواند به او کمک کند تا با احساساتش کنار بیاید و در این مورد احساس راحتی نماید.
نظر
هیچ نظری هنوز وجود دارد.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. عمومی
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1


هیچ پاسخی تا کنون برای این پست داده نشده است.
گرچه شما اجازه پاسخگویی به این پست را ندارید

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پرنت یار از آخرین اخبار و مقالات سایت از طریق خبرنامه ایمیل مطلع شوید

اطلاعات تماس

تلفن : 88259134-021
پست الکترونیکی: info@parentyar.com


جهت درخواست تبلیغ با ایمیل

ads@parentyar.com

یا تلفن شرکت تماس بگیرید

آگاهی از تعرفه ها