تربیت کودک

تربیت کودک

تربیت کودک و پدر و مادری یکی از سخت ترین شغلهای دنیاست.پدر و مادر های آگاه برای انجام این وظیفه از روشهای مختلف بهره میگیرند.
رایج ترین روشهایی که برای تربیت کودک مد نظر قرار میگیرند عبارتند از  مطالعه ،کمک گرفتن از با تجربه ها یا بزرگترها(بیشتر در مورد مسایل تغذیه ای و پزشکی) و مشاوره.
با توجه به اینکه فلسفه وجودی " پرنت یار " یاری رساندن به پدر و مادر ها در انجام این وظیفه ی خطیر یعنی پرورش فرزندان موفق و سالم است،امکانات استفاده از  تمامی این راه ها در سایت پرنت یار موجود است .
شما میتوانید به مراجعه به بخش دانستنیها از مقالات مختلف و متنوع این بخش بهره مند شوید. لازم به ذکر است تیم تامین محتوای پرنت یار به هیچ وجه از مطالب کپی شده از سایتهای دیگر استفاده نمیکند و تمام مطالب یا تالیف هستند و یا ترجمه از منابع مورد اطمینان انگلیسی زبان که در زمینه تربیت کودک و فرزند پروری مرجع هستند.

 پرسش و پاسخ تربیت کودک

در صورتی که نیاز به همفکری با دیگران و یا استفاده از تجربه ی آنها دارید میتوانید در بخش پرسش و پاسخ ،پرسش خود را مطرح کنید. گاهی سوالات ما پاسخهای ساده ای دارند و گاهی پیچیده.در هر حال در زمینه تربیت فرزند با قاطعیت میتوان گفت که مسائل مشترک هستند و تجربیات دیگران میتوانند بسیار راه گشا باشند.
در صورت نیاز به مشاوره درخواست مشاوره را انتخاب نموده و پرسش خود را از مشاوران پرنت یار بپرسید و جواب کارشناسی دریافت نمایید.برخی مواقع در تربیت کودک با چالشهایی برخورد میکنیم که با پرس و جوی ساده از دیگران یا مراجعه به کتابها نمیتوان روش اجرایی خوبی یافت. این جایی است که نیاز به مشاور با تجربه حس میشود و باید حل مسئله را به دست علم و تجربه سپرد.


برای این که بتوانید پرسش خود را مطرح کنید باید در سایت ثبت نام کرده و وارد شده باشید.
پس از آن میتوانید از منوی زیر ارسال سوال را انتخاب کرده و پرسش خود را مطرح نمایید.

با توجه به اینکه پرسش شما حتما برای دیگران هم پیش آمده و پاسخ آن برای آنها هم مفید خواهد بود و به منظور دسترسی بهتر دیگران به سوال شما ، میتوانید با کلید واژه ی سوال خود برچسب مرتبط ساخته و در این قسمت درج نمایید.
  1. تیم پرنت یار
  2. روانشناسی
  3. چهارشنبه, آوریل 27 2016, 11:05 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
دختر 21ماهه ای دارم که بسیار خجالتیه تا کسی رو میبینه پشتم قایم میشه و جواب نمیدهدحتی با بچه های دیگه ارتباط برقرار نمیکنه !
رتبه دادن به این پست
نظر
هیچ نظری هنوز وجود دارد.
پاسخ پذیرفته شده
م.رهبر پاسخ پذیرفته شده
مشاور
1
رای ها
بازگشت
در جواب باید بگیم اولا از برچسب زدن به کودکتان جدا خودداری نمایید . زیرا دیگران سوء استفاده کرده و خیلی راحت به کودکتان برچسبهای دیگر هم میزنند بهترین روش برای برقراری ارتباط کودکتان این است که او را بیشتر در جمع قرار دهید. سعی کنید با بهانه های گوناگون از او فاصله بگیرید تا بتواند در جمع تنها بماند و برای خواسته هایش صحبت نماید . از داستانهای گوناگون استفاده کنید و برایش بگویید که دختر و یا پسری بود که با دیگران بازی نمیکرد و یا جواب بزرگترها رو نمیداد همین باعث شد تا دیگه کسی باهاش صحبت نکنه و بازی نکنه و اون تنها موند .
در مورد کودکان بزرگتر میتوانید از انها بخواهید تا موقع خرید شما را همراهی نمایند موقعی که شما در سوپر مارکت هستید به او بگویید از فروشنده برای خودش خوراکی خریداری نمایید و همینطور کارهای دیگر که باعث شود با دیگران ارتباط برقرار نماید .
نظر
هیچ نظری هنوز وجود دارد.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. روانشناسی
  3. # Permalink


هیچ پاسخی تا کنون برای این پست داده نشده است.
گرچه شما اجازه پاسخگویی به این پست را ندارید

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پرنت یار از آخرین اخبار و مقالات سایت از طریق خبرنامه ایمیل مطلع شوید

اطلاعات تماس

تلفن : 88259134-021
پست الکترونیکی: info@parentyar.com


جهت درخواست تبلیغ با ایمیل

ads@parentyar.com

یا تلفن شرکت تماس بگیرید

آگاهی از تعرفه ها