تربیت کودک

تربیت کودک

تربیت کودک و پدر و مادری یکی از سخت ترین شغلهای دنیاست.پدر و مادر های آگاه برای انجام این وظیفه از روشهای مختلف بهره میگیرند.
رایج ترین روشهایی که برای تربیت کودک مد نظر قرار میگیرند عبارتند از  مطالعه ،کمک گرفتن از با تجربه ها یا بزرگترها(بیشتر در مورد مسایل تغذیه ای و پزشکی) و مشاوره.
با توجه به اینکه فلسفه وجودی " پرنت یار " یاری رساندن به پدر و مادر ها در انجام این وظیفه ی خطیر یعنی پرورش فرزندان موفق و سالم است،امکانات استفاده از  تمامی این راه ها در سایت پرنت یار موجود است .
شما میتوانید به مراجعه به بخش دانستنیها از مقالات مختلف و متنوع این بخش بهره مند شوید. لازم به ذکر است تیم تامین محتوای پرنت یار به هیچ وجه از مطالب کپی شده از سایتهای دیگر استفاده نمیکند و تمام مطالب یا تالیف هستند و یا ترجمه از منابع مورد اطمینان انگلیسی زبان که در زمینه تربیت کودک و فرزند پروری مرجع هستند.

 پرسش و پاسخ تربیت کودک

در صورتی که نیاز به همفکری با دیگران و یا استفاده از تجربه ی آنها دارید میتوانید در بخش پرسش و پاسخ ،پرسش خود را مطرح کنید. گاهی سوالات ما پاسخهای ساده ای دارند و گاهی پیچیده.در هر حال در زمینه تربیت فرزند با قاطعیت میتوان گفت که مسائل مشترک هستند و تجربیات دیگران میتوانند بسیار راه گشا باشند.
در صورت نیاز به مشاوره درخواست مشاوره را انتخاب نموده و پرسش خود را از مشاوران پرنت یار بپرسید و جواب کارشناسی دریافت نمایید.برخی مواقع در تربیت کودک با چالشهایی برخورد میکنیم که با پرس و جوی ساده از دیگران یا مراجعه به کتابها نمیتوان روش اجرایی خوبی یافت. این جایی است که نیاز به مشاور با تجربه حس میشود و باید حل مسئله را به دست علم و تجربه سپرد.


برای این که بتوانید پرسش خود را مطرح کنید باید در سایت ثبت نام کرده و وارد شده باشید.
پس از آن میتوانید از منوی زیر ارسال سوال را انتخاب کرده و پرسش خود را مطرح نمایید.

با توجه به اینکه پرسش شما حتما برای دیگران هم پیش آمده و پاسخ آن برای آنها هم مفید خواهد بود و به منظور دسترسی بهتر دیگران به سوال شما ، میتوانید با کلید واژه ی سوال خود برچسب مرتبط ساخته و در این قسمت درج نمایید.
  1. الهه
  2. روانشناسی
  3. دوشنبه, می 08 2017, 02:33 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام
دختری دارم 3سال و 3ماهه. بمدت دو هفتس که بی نهایت گریه های وحشتناک الکی و بهانه گیرانه میکنه در حدی که حتی باعث استفراغش بشه و شروع میکنه به زدن من و مرتبا کلمات نمیتونم و نمیدونم خسته شدم رو به زبان میاره.
وقتی ام موقع گریه هاش محلش نمیذارم و از پیشش میرم میاد خیلی بدتر منو میزنه و جیغ میکشه
حتی توی جمع
مثلا موقع خواب با اینکه کاملا خوابش میاد مرتبا میگه نمیتونم و شروع به گریه های افتضاح میکنه. این رفتارش رو حتی نیمه شب وقتی از خواب میپره داره و یک ربع تمام جیغ میکشه و مارو میزنه و الکی میگه نمیتونم .ازش میپرسیم جاییت درد میکنه چیزی میخوای هم میگه نمیدونم ?
وقتی ام که اروم میشه دلیلش رو میپرسیم میگه نمیدونم.
در حالت عادی خیلی خوبه ولی وقتی بهونه بخواد بگیره غیرقابل کنترل میشه.
واقعا عصبیم کرده لطفا راهنماییم کنید. ?
رتبه دادن به این پست
نظر
هیچ نظری هنوز وجود دارد.


هیچ پاسخی تا کنون برای این پست داده نشده است.
گرچه شما اجازه پاسخگویی به این پست را ندارید

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پرنت یار از آخرین اخبار و مقالات سایت از طریق خبرنامه ایمیل مطلع شوید

اطلاعات تماس

تلفن : 88259134-021
پست الکترونیکی: info@parentyar.com


جهت درخواست تبلیغ با ایمیل

ads@parentyar.com

یا تلفن شرکت تماس بگیرید

آگاهی از تعرفه ها